FISHUAE.COM הוקמה על ידי דניאל צפיר בעלי חברת oceandevil.com ויצרנית החוט בד סילק אושן (Silk Ocean PE Line ) אשר התפרסם בשנה האחרונה בשל הקוטר הדק שלו וכן חוזקו האדיר. אנו התחברנו בבלעדיות עם חברת צ׳רטר מקומית בשם סולימן דייג ספורטיבי אשר דגים במי פוג׳ירה כבר מעל ל 20 שנה והרכיבו צוות סקיפרים מומחה לכל סוגי הדייג שבאיזור.

Soolyman Sportfishing הינה חברת דייגי ספורט המבוססת בפוג'יירה שהוקמה בפוג'יירה בשנת 2009.

היא מפעילה סירות דיג עם מנועים חיצוניים על  גוף סנטר קונסול איחודי שנבנו בהזמנה אישית.סולימן שייך למועדון הימי הבינלאומי של פוג'יירה בחוף המזרחי של איחוד האמירויות שנמצא רק שעה ורבע נסיעה  ממרכז דובאי.

הסקיפרים מוסמכים בעלי רישיון מסחרי מנוסים מאוד וחולקים תשוקה עמוקה לדייג ולשייט בים כאחד. אנו מפעילים צ'רטרים הפונים לדייגים מנוסים כמו כן גם  לטיולי משפחות.

YFT Fujirah  copy.png
 
yellowfin1.jpg

YellowFin 2 סנטר קונסול 38 פוט

YellowFin 4 סנטר קונסול 39 פוט

Yellowfin 4 הוא התוספת האחרונה לצי סולימן. היא סירת מנוע מהירה בנויה בהתאמה אישית' קונסולת מרכזית  באורך 39 פוט שיכולה לשאת עד 7 דייגים בנוחות. היא מצויידת במיכשור של  גרמין ומתמר צירופי כפול. היא גם נושאת 50 ליטר לייב בייטוול כפול, מתקני שירותים, מיכל מים מתוקים של 50 גלון, מקומות ישיבה בשפע ו- T-Top מוצל.

Yellowfin 4 מצויד  בשתי במנועי ימאהה של 250 כ"ס והוא מסוגל לטווח של 450 מיילים ימיים במיהרות של עד 43 קש״ר.

הסירות שלנו

YellowFin 1 סנטר קונסול 32 פוט

Yellowfin 1 היא סירת קונסולה מרכזית בגודל 32 פוט שתוכננה על ידי דייגים עבור דייגים. היא מושלמת עבור עד 4 דייגים (או שלוש + מדריך). היא מצוידת באלקטרוניקה מתקדמת של Lowrance ומכ"ם. יש לה תא פיתיון דגים חיים של 50 גלונים והיא מצויידת בשירותים, ישיבה נוחה, דפנות מרופדות ו- T-Top מוצל.

ערכת עזרה ראשונה, חליפות הצלה, VHF ו Thuraya טלפון לוויני על הסיפון.

Yellowfin 1 מצויד במנועי סוזוקי ארבע פעימות 175 כ"ס והוא מסוגל להגיעה למהירויות של עד 43 קשר.

YF-2.jpg

YellowFin 3 סנטר קונסול 38 פוט

Yellowfin 3 כמעט זהה ל- Yellowfin 2. היא קונסולה מרכזית בגודל 38 פוט שתוכננה אישית לצרכינו ונבנתה על ידי Ocean Boats UAE. כלי עוצמתי ופונקציונלית במיוחד, Yellowfin 3 מונע על ידי שתי מנועים חיצוניים של ימאהה 250 כ״ס  4 פעימות ויכול להגיע למהירויות של עד 40 קשר.

Yellowfin 3 מצויד במיכלי פיתיון חי כפולים, אלקטרוניקה של Garmin כמו גם ציוד הבטיחות הדרוש. היא מרווחת מאוד ויכולה להכיל עד 7 דייגים בקלות לא כולל קפטן (מדריך נכלל ב 7 דייגים)..

עם אלמנטים נוחים כגון טי-טופ נדיב ושירותים על הסיפון, היא מושלמת ליום מהנה ומלא על המים.

yellowfin-4.jpg

מי אנחנו ולמה לדוג איתנו

 

Yellowfin 2 הוא האח הגדול של 1 Yellowfin. זוהי סירה מהירה שנבנתה בהזמנה מיוחדת. סירת סנטר קונסול 38 פוט, שיכולה לשאת עד 7 דייגים בנוחות לא כולל קפטן (מדריך נכלל ב 7 דייגים). היא מצוידת במוצרי האלקטרוניקה והניווט העדכניים ביותר עם מסך מגע Garmin הכול מכ"ם 3G בפס רחב וטכנולוגיית אקו סוונדר למים עמוקים. היא גם נושאת 50 ליטר לייב בייטוול, ושירותים, מיכל מים מתוקים 50 גלון, מקומות ישיבה בשפע וטי טופ מוצל.

Yellowfin 2 מצוידת בשתי מנועי סוזוקי 225 כ"ס ארבע פעימות והוא מסוגל להגיע למהירויות של עד 40 קשר.

YF3.jpg

הסירות שלנו נבנו בהתאמה אישית בגודל של 32 עד 39 פיט ותוכננו במיוחד לדוג דיג ספורטיבי מקצועי בנוחות בפוג'ירה. יש מקומות ישיבה נוחים, צל בשפע, שטח סיפון פתוח לזריקת פופרים, סטיק בייטס ולחימת דגים  כמו כן יש שירותים על הסיפון. הסירות שלנו רשומות ברישיון מסחרי בהתאם לחוקי פוג'ירה של איחוד האמירויות הערביות ומבוטחות במלואן יחד עם ביטוח נוסעים. ציוד חירום סטנדרטי כולל אך לא מוגבל ערכת עזרה ראשונה, חליפות הצלה, VHF ו Thuraya Sat Phone (טלפון לוויאני). הקברניטים הדרום אפריקאים שלנו מנוסים ומחזיקים ברישיון קברניטי ים בחו"ל המוכר באופן בינלאומי יחד עם הסמכת STCW.

 

ציוד דייג לשימוש הדייגים

הציוד שלנו  ממיטב הרולרים והמקלות הקימים בשוק  כמו Shimano Tiagra / TLD / Saragosa / Stella ו- Penn International. יש לנו ציוד  קל , ציוד  בינוני וכמובן ציוד כבד המתאימים לכל דייג וכל סיטואציה.

אנו מספקים רולרים עם מיטב החוטים כגון סילק אושן פי  לייו (SilkOcean PE line) אך גם חוטי ניילון במידת הצורך. יש לנו ציוד ג׳יג ופופינג מקצועי וכן את כל מה שדרוש לכל סוגי הדייג. 

לסולימן יש מגוון ספוסנרים שמספקים את מיטב ציוד הדייג הכי עדכני בעולם כך שניתן להגיע גם בלי ציוד כלל. 

*חשוב לציין כי במידה ויעשה נזק על ידי הדייג לאותו ציוד אשר השאיל ידרש תשלום מלא על אותו ציוד לפי מחיר שוק מלא.

 
8a60e9c0ca485fe4d7971c43e2477f61.jpg

מלון אל באחאר נבנה בשנת תחילת 2019 וממוקם ממש על המרינה ממנה אנו נצא כל יום לטיולי הדייג שלנו. 

למלון רציף פרטי אשר שם תמתין לכם מידי בוקר הסירה שלכם מאובזרת מתודלקת ומוכנה ליום מלא אקשן וחוויות. 

חברתנו פיתחה קשר יחודי עם המלון המאפשר לנו להביא לכם את המחירים הכי טובים הכלולים בבלעדיות לחבילות טיולי הדייג של FISHUAE.COM

מלון אל באחאר Al Bahar Hotel & Resort

דירוג חמישה כוכבים עם חוף פרטי *****

 

הצוות הסקיפרים ומדריכים 

Duke Captian .jpg

קפטן דיוק טרון

דיוק נכנס לעולם הדייג בגיל צעיר בדרבן, שבדרום אפריקה והיה מכור מיד, התמקצעה בדייג מים מתוקים ומלוחים! דייג תמיד עניין אותו ומגוון הטכניקות המרובות מעולם לא הפסיק להדהים אותו. המיקוד שלו הוא לדוג דיג באמצעות וריאציה של טרולינג ודייג קרקע, כאשר רוב דגי הגביע שלו נתפסו בדרום אפריקה, הוא מאוד רוצה לבדוק את המינים הגדולים יותר במימי איחוד האמירויות הערביות שכן ברצונו להחזקי בתואר של הדג הכי גדול באיזור! דיוק תמיד יוודע כי צרכי הלקוח יסופקו ושמח להעביר כל ידע שלמד בעשר השנים האחרונות של דיג לאורחים שלנו.

Chin-with-Sailfish-800x1067.jpg

קפטן הינתקה׳ גאמאג

הינת'קה 'צ'ינג' מגיע מהאי סרי לנקה  ונולד וגדל בעיירת הנופש בנטוטה שבחוף הדרומי-מערבי של סרי לנקה. עם ניסיון של 19 שנים בשירות לקוחות בענף התיירות הוא הצטרף לקבוצת סולימן בשנת 2012 בתור איש צוות ועבד בחריצות כדי להיות קפטן 5 שנים אחר כך. הוא ידוע בתור הלוחש לדגימרלין ומחזיק את השיא המקומי של לתפוס ולשחרר 78 דגי מפרש, 19 מרלין מפוספס ו -2 מרלין שחור. ההתלהבות והאנרגיה שלו הם שעושים את הבנאדם ואת חווית הדייג איתו לבלטי נשכחת, הוא הצליח לקדם את הדייג פוג'יירה ויום יום מפגיש את הלקוחות שלו כמות דגים דג מכובדת. אני דג דג ודיג. צ'ינג שואף להבטיח כי לקוחותיו ישתלטו בטכניקות הדיג המשתנות בכל טיול והוא קפטן נלהב המחזיק בכל הרישיונות הנדרשים וכישורי הסקיפר.

IMG_0114.HEIC

מדריך דייג - דניאל צפיר

דניאל דייג מנוסה אשר מתמקצע בגי׳ג מהיר סלואי פיץ׳ ,וטופ ווטר פופינג. לדניאל 19 שנה של ניסיון דייג מסירות, הוא יעזור לכם לתפעל את כל שנדרש בטיול שלכם על המים וכן על היבשה עוד מראשית צאתכם לדרך. דניאל מומחה לציוד הנדרש לטיול מסוג  זה וניתן להתייעץ איתו לגבי כל שעולה בראשכם. 

הוא ישמח להעביר לכם ידע שצבר במהלך השנים מניסיונו שצבר בדייג בכל העולם וההכרות עם מגוון רחב של טכניקות וציוד.

דניאל מתלווה לכל קבוצה שיוצאת מישראל לפוג׳ירה וכמובן דובר עברית ואנגלית.

IMG-20200225-WA0004-800x600.jpg

קפטן ג'מוני צ'מילה דה סילבה

"צ'מילה" גדל לתוך דייג מימי הים הלהקאדיב, אל מול החוף הדרומי-מערבי של בלפיטיה, סרי לנקה, הוא תפס כל דבר שיאוכל פיתיון או דמוי. הוא בילה למעלה מעשר שנים כחובל בחיל הים של סרי לנקה והשלים קורסים במשרד משמר החופים המקומי. בהיותו באיחוד האמירויות, הוא תפקד  כסקיפר יאכטה מנועית בגודל 121 פוט ועזב זאת רק כדי לרדוף אחר תשוקתו לדוג. הוא ידוע בצוות סולימאן כ'קוטל הטונה 'ונראה שהוא תמיד הקפטן בעל הידע המעודכן והרלוונטי ביותר של תצפיות טונה ילופין! צ'מילה מחזיק בכל הכישורים הנדרשים והתשוקה שלו לספורט הופכת אותו לסקיפר מוביל בצוות שלנו.